global ekipmanlar özel çözümler

TEMA ya da Turkey España Machinery olarak; ilaç, biyoteknoloji, kozmetik, gıda sektörleri alanında formülasyon çalışmalarını destekleyen, üretim ve paketleme ekipmanları tedarik eden, endüstri 4.0 çağında, tedarikçilerimizin tüm deneyim ve teknolojilerini, üretim tesislerinizin hizmetine sunan Türkiye’de ve İspanya’da faaliyet gösteren bir Türk şirketiyiz.

Tema yaptığı işin her noktasında verimliliği artırmak için bakış açısını geniş tutar. Üretimin verimliliği için ekipman kalitesine ve detaylı projelendirme sürecine, bu sürecin verimliliği için de açık iletişime odaklanır. Kurduğu profesyonel ilişkiler ve teknik tecrübesiyle ihtiyacı iyi analiz eder. Yenilikçi ve alternatif çözüm önerilerini içeren proje hazırlığı ve kapsamlı teklif dokümanlarıyla süreci A’den Z’ye detaylandırır. 

Yüksek teknolojiyle üretilmiş dayanıklı ekipmanlarla sistemi kurar. Hızlı ve verimlilik odaklı satış sonrası hizmetleriyle her zaman müşterinin yanında olarak fark yaratır. Tema, temsilcisi olduğu global markaların ekipmanlarını, katma değerli projelendirme ve satış sonrası hizmetleriyle zenginleştirerek sunan uzun soluklu bir yol arkadaşıdır.

Sürecimiz

Başarı için doğru ekipman kadar o ekipmanın kullanıldığı sürecin sürekliliği de önemlidir.  Bu yüzden biz sürecin her anında sunduğumuz farklı destek çözümleriyle yanınızdayız.

Amacımız

Yerel ilaç üreticilerinin verimliliğini artırmak.​
settings-m

Misyon

Kaliteli ekipman, doğru projelendirme ve kapsamlı eğitim yoluyla ilaç üretiminde verimliliği artırmak.​

Vizyon

Yüksek verimlilikte üretim yapan etkin bir yerli ilaç endüstrisinin oluşumuna katkı sağlamak.​

Değerlerimiz

TEMA’nın vizyonunu, misyonunu ve dolayısıyla varoluş amacını gerçekleştirmek için değerlerimize güveniyoruz.

Referanslarımız

Başarısına katkı sağladığımız firmalar

temasoncs-referanslar-amgen
temasoncs-referanslar-msd
temasoncs-referanslar-pfizer
temasoncs-referanslar-tawalu