30 yıldır ilaç, kimya, gıda ve kozmetik sektörlerine hizmet veren DEC Group (Dietrich Engineering Consultants Group), kapalı toz proses sistemlerinin (aseptik/toksik) önde gelen global sağlayıcısıdır.

Toz hammadde ile üretim süreçlerinde kullanılmak amacıyla geliştirilmiş olan bariyer sistemleri, proses izolatörleri, transfer ve mikronizasyon ekipmanları, doldurma / boşaltma, numune alma, karıştırma, dozajlama ve öğütme ekipmanları DEC’in yenilikçi yaklaşımlar sunduğu alanlardır.

Toz Transfer Sistemi (Powder Transfer System – PTS) toz işlemede bir devrim niteliğinde olup koruma özelliğini (containment) ve proses verimliliğini önemli şekilde iyileştirmiştir.

Proseste koruma (containment) teknolojilerinde dünya lideri bir uzman olan DEC’in patentli ürünlerinden oluşan 9000’den fazla sistemi bugün dünya çapında 600’den fazla şirketin üretim tesislerinde kullanılmakta ve toz işleme güvenliğini, hijyeni, muhafazayı sağlamakla kalmayıp aynı zamanda üretim verimliliğini de yükseltmektedir.

DEC Ekipman Grubu

Materyal yönetimi
Malzeme transferi, dozajlama, numune alma, koruma (containment) sistemleri, entegre uygulamalar

Parçacık boyutu küçültme
Mikronizasyon AR-GE, mikronizasyon – tam ölçek, öğütme, izolasyonlu mikronizasyon.

Blending / Karıştırma
PTS Batchmixer®, AR-GE uygulamaları, steril karışım

Mikrodozajlama
Mikrodozajlama ekipmanları, dolum hatları.

Sınırlama (containment) çözümleri
Proses izolatörleri, izole bulk yönetimi, toksik sıvı yönetimi, steril / aseptik proses, entegre uygulamalar, mühendislik ve destek hizmetleri

DEC EKİPMAN GRUBU

Tavsiye ürün grubu

Tavsiye ürün grubu