Temacons Markalar firmalar Ezidock

Ezidock

Ezi-Dock Systems Limited, oldukça güçlü aktif farmasötik bileşenlerin (HAPI’ler), kimyasalların, toksik veya hassas ürünlerin proses, transfer ve depolanması için, birinci sınıf endüstriyel ambalaj çözümleri tasarlar ve üretir. Tasarımları birçok uluslararası ödülün sahibi olan Ezi-Dock Systems, geniş ve yenilikçi ürün grubuyla her zaman esnek, etkili, güvenilir ve uygun maliyetli çözümler sunar.

Ezidock Çözümleri:

Ezi-Flow CSV Yüksek Muhafaza Transfer Sistemi
Ezi-Flow CSV Yüksek Muhafaza Transfer Sistemi, ilaç ve biyo-ilaç sektöründe kullanılan yüksek derecede toksik HAPI’lerin güvenli transferi için geliştirilen benzersiz ve kullanımı kolay bir çözümdür.

Ezi-Flow UV-C Aseptic Transfer Teknolojisi
Ezi-Flow UV-C Aseptic Transfer Teknolojisi sayesinde oldukça zaman alıcı ve karmaşık VHP sistemleri, UV-C ışığı kullanılarak yüksek sınırlama (containment) sağlayan yeni bir transfer sistemi ile değiştirilir. Bu radikal çözüm, dünyanın önde gelen ilaç üreticileri tarafından kullanılmaktadır.

Toz Geçirmez Transfer Sistemleri
Ezi-Dock ayrıca, esnek izolatör ve Flexitank uygulamaları için tek kullanımlık valfler ve bağlantı parçaları ile, FIBC’ler / büyük konteynerler ile kullanım için Toz Geçirmez Transfer Sistemleri üretir.

EZİDOCK Ekipman Grubu

EZİDOCK EKİPMAN GRUBU

EZI-FLOW™ CSV YÜKSEK CONTAINMENT SİSTEMİ

EZI-FLOW™ CSV
TRANSFER SİSTEMİ

EZI-FLOW™ UV-C ASEPTİK TRANSFER SİSTEMİ

CHARGEBAG

CHARGEBAG

BIOBAG

İLAÇ PROSES
ŞİŞELERİ

EZI-STRAP ÇİFT BAĞLAMA / KESME SİSTEMİ

EZI-STRAP ÇİFT BAĞLAMA / KESME SİSTEMİ

KELEPÇE

KONEKTÖR KAPAĞI

Tavsiye ürün grubu

Tavsiye ürün grubu