50 yılı aşkın tecrübesiyle CI Precision; yüksek hassasiyetli ağırlık ayırıcılar, MES (ÜYS) yazılımı ve Kayıt Mikro terazilerinde global bir market lideridir.

CI Precision Ekipman Grubu

CI Precision üç ana ürün alanında uzmandır.

Ağırlık Ayırıcılar

SADE SP ağırlık ayırıcılar, dünya çapında büyük ilaç firmaları tarafından tablet ve kapsül ağırlıklarının sınıflandırılması için kullanılmaktadır.

Ağırlık ayırıcıların başlıca diğer faydaları arasında tam kalite güvencesi için %100 ağırlık ayırma ve geliştirme ile klinik denemeler için istatistiksel analiz sağlanması da yer alır.

MES (ÜYS) Yazılım Geliştirme

CI Precision’ın Üretim Yönetim Sistemleri bölümü, farmasötik sürecin ilk hayati aşaması olan tartma ve dağıtım işlemleri için yazılım geliştirme alanında öncüdür. Bugün küresel ilaç şirketleri tarafından kullanılan MES yazılımı hem üretim donanımına hem de SAP ve JD Edwards gibi ERP sistemlerine entegre çalışarak toplu üretimde dijital otomasyona olanak sağlar.

Laboratuvar Araştırma Araçları

CI Precision bir mikrogramın onda birini ölçebilen kayıt mikro terazileri konusunda uzmandır. Kontrollü ortamlarda zamanla ağırlık değişimini kaydedebilen bu teraziler oksidasyon, grafen araştırması, adsorpsiyon ve diğer önemli araştırma alanlarındaki deneyler için idealdir. Beş kıtada sayısız akademik kurum ve sanayi kuruluşu bu ekipmanları kullanmaktadır.

CI PRECISION EKİPMAN GRUBU

Tavsiye ürün grubu

Tavsiye ürün grubu