CI Precision

50 yılı aşkın tecrübesiyle CI Precision; yüksek hassasiyetli ağırlık ayırıcılar, MES (ÜYS) yazılımı ve Mikro terazilerde global bir market lideridir.

CI Precision Ekipman Grubu

CI Precision üç ana ürün grubunda uzmandır:

Ağırlık Ayırıcılar

Formülasyon geliştirmeden klinik deneylere, pilot ölçekten üretime, SADE SP, tüm ağırlık ayırma ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek tek seridir.

Her tablet veya kapsülü tartan SP serisi, %100 ağırlık denetimi sağlar. Alternatif çözümlerin aksine, standart SADE SP serisi aynı zamanda çok çeşitli soft-geller için de kullanılabilir.

SADE SP, farklı boyut ve şekildeki bir çok ürünü, format parçası değiştirmeye ihtiyaç duymadan ayırabilir.

Bir partinin %90’ından fazlası bir SADE SP ağırlık ayırıcı kullanılarak geri kazanılabilir ve üretim sürecine geri döndürülebilir.

MES (ÜYS) Sistemleri

Ci-DMS MES (Manufacturing Execution Systems), sağlık sektörü için özel olarak tasarlanmış bir ‘’Üretim Yönetim Sistemi’’dir (ÜYS) ve üretim süreçlerinin elektronik kontrol ve uyumluluk avantajlarını sunar.

GAMP standartlarına göre geliştirilen Ci-DMS MES, çok çeşitli nihai dozaj formları için tartım ve dağıtımdan paketlemeye kadar parti üretiminin tüm aşamalarını elektronik olarak yönetmenizi sağlar.

Sistem, veri güvenliği, elektronik imza ve denetim izlerine özellikle vurgu yaparak veri bütünlüğü yükümlülüklerinizi yerine getirmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Mikro Teraziler

Ağırlık veya kuvvetteki değişikliklerin son derece hassas bir şekilde ölçülmesini gerektiren deneylerde, CI Precision Mikro Terazileri tercih edilir.

CI Precision mikro terazileri, 0.1 mikrogram çözünürlüğe 5 gram kapasiteye sahiptir ve 10-6torr’a kadar olan vakumlarda kullanıma uygundur.

Kontrollü ortamlarda zaman içindeki ağırlık değişimini kaydedebilen bu teraziler, oksidasyon, grafen araştırması, adsorpsiyon ve diğer önemli araştırma alanlarındaki deneyler için idealdir.

Beş kıtada çok sayıda akademik kurum ve sanayi kuruluşu bu ekipmanları kullanmaktadır.

CI PRECISION EKİPMAN GRUBU

SADE SP-B40 AĞIRLIK AYIRICI / KONTROL TARTISI

SADE SP-140 AĞIRLIK AYIRICI / KONTROL TARTISI

SADE SP-240 AĞIRLIK AYIRICI / KONTROL TARTISI

ÜYS ÜRETİM YÖNETİM SİSTEMİ

KAYIT ÖZELLİKLİ MİKRO TERAZİLER

KAPSÜL TARTIM

KAPSÜL TARTIM

Tavsiye ürün grubu

Tavsiye ürün grubu