Temacons Markalar firmalar Korsch-Medelpharm

Korsch | Medelpharm

Tablet baskı teknolojilerinde 100 yılı aşkın bir uzmanlığı bulunan KORSCH, 1919’dan beri tek ve temel yetkinlik olarak bu teknolojiye odaklanmıştır. Yenilikçi ürün grubunun temelinde bu odaklanma sonucunda ulaşılan uzmanlık yatmaktadır.

KORSCH, ilk fizibilite ve araştırmadan, yüksek hacimli 24/7 üretime kadar, farklı kapasite ihtiyaçlarını karşılayan geniş bir ekipman grubu sunar. Ayrıca global satış ve teknik servis ağıyla, sürekli ve güvenilir destek sağlayarak optimum performans, maksimum ürün kalitesi ve mutlak güvenilirliği garanti eden çözümler sunar.

KORSCH, AR-GE ölçekli üretime yönelik ekipman portföyünü, kompaksiyon simülatörü teknolojisinin geliştirilmesinde dünya lideri olan MEDELPHARM ile sağladığı strateji ortaklıkla sunmaktadır.

2021 yılında başlayan bu iş birliği sayesinde, şirketler 135 yılı aşkın deneyimlerini yansıtan yüksek teknolojiye sahip bir ekipman portföyü sunmaktadır. Bu kapsamda sunulan ekipmanlar erken aşamadaki toz karakterizasyonu ve formülasyon geliştirmeden, ölçek büyütme ve üretim desteğine kadar, tüm ihtiyaçlara yanıt verecek şekilde planlanmıştır. Bu yeni Ar-Ge ürün ekipman portföyü, tek katlı tabletten beş katlı tablet ve tablet-in-tablet özelliklerine kadar, tabletleme teknolojisinin tüm yelpazesini kapsamakta ve KORSCH üretim makinalarının çok yönlü bir tamamlayıcısı olarak hizmet sağlamaktadır.

KORSCH-MEDELPHARM Ar-Ge ekipman grubu

KORSCH A.G, Orta/Yüksek Üretim Ölçekli Ekipman grubu

KORSCH – MEDELPHARM EKİPMAN GRUBU

STYL'One Nano MASAÜSTÜ KOMPAKSİYON SİMÜLATÖRÜ

STYL'One Evo ÇOK YÖNLÜ KOMPAKSİYON SİMÜLATÖRÜ

XP1 TEK ZIMBA ARGE TABLET BASKI MAKİNASI

XL100 ROTARY TABLET BASKI MAKİNASI

X3 ORTA ÖLÇEKLİ 1/2 KATLI TABLET BASKI MAKİNASI

XL 4004 SFP YÜKSEK HACİMLİ TEK KATLI TABLET BASKI MAKİNASI

XL 4004 MFP YÜKSEK HACİMLİ ÇOK YÖNLÜ TABLET BASKI MAKİNASI

XT 600 YÜKSEK HACİMLİ, ÇİFT KATLI TABLET BASKI MAKİNASI

XL 800 YÜKSEK HACİMLİ, ÇİFT KATLI TABLET BASKI MAKİNASI

TRP 700/900 ÇİFT KATLI TEKNİK TABLET BASKI MAKİNASI

Tavsiye ürün grubu

Tavsiye ürün grubu