Matachana

Matachana, 60 yıllık deneyimiyle, Avrupa’da 4 üretim sahasına sahip ve 120’den fazla ülkede faaliyet gösteren bir buharlı sterilizasyon uzmanıdır. Yatay ve dikey otoklavları, farklı düşük sıcaklık sterilizasyon teknolojileri, yıkama ve termodezenfeksiyon ekipmanları üretiminde dünya lideri Matachana, sağlık, yaşam bilimleri ve ilaç sektörleri için kapsamlı çözümler sunmaktadır.

Matachana AR-GE departmanları, mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarınızı karşılamak için yeni ürünler tasarlar ve geliştirir. Matachana Yetkinlik Merkezi, her zaman sonuçların maksimum optimizasyonunu göz önünde bulundurarak, özel ihtiyaçlarınıza uyarlanmış ekipman kurulumu için en iyi teklifi tasarlamaktan sorumludur.

MPHS Serisi, GMP uygulamaları için doymuş buhar sterilizatörlerinden oluşur. Bu serinin tasarımı ve yapısı, kapalı veya açık kaplarda katı, gözenekli veya sıvı gibi çok çeşitli yük türlerini EMA ve FDA tarafından belirlenen GMP yönergelerine göre sterilize etmek için tanımlanmıştır. Bu sterilizatör serisi, Avrupa ve/veya Amerika’da geçerli olan tüm standartlar ve yönergelerle de uyumludur.

Matachana Ekipman Grubu

Matachana EKİPMAN GRUBU

DIKEY FARMA STERILIZATÖR

YATAY FARMA STERILIZATÖR

BUHAR JENERATÖRÜ

Tavsiye ürün grubu

Tavsiye ürün grubu