Temacons Markalar firmalar Onfab
ONFAB, FLEXIBLE STANDALONE ISOLATORS

Onfab

İlaç üretim ve ARGE çalışmalarında ihtiyaç duyulan temiz hava ve izolatör uygulamaları kapsamında kullanıcılarına güncel olan tüm seçenekleri sunabilmek için ONFAB, Envair ve TCS güçlerini birleştirdi.

ONFAB, muhafaza / tam bariyerli sistemlerin tasarımı, üretimi ve kurulumunda dünya lideridir. İleri seviyede kontaminasyon riski taşıyan (HPAPI) prosesler için yüksek performanslı esnek ve rijit izolatör çözümleri sunan ONFAB’ın teknolojisi alanında rakipsizdir.

Bariyerli Koruma Sistemlerinde altın standart olarak görülen ONFAB’ın benzersiz ürün yenilikleri, esnek izolatör teknolojisini OEB performansının en yüksek seviyelerine taşır. <30 ng/m³’lük performansa kadar tehlikeli maddelere maruz kalmaktan korur, temizlik ve validasyon sürelerini azaltarak verimliliği yükseltir. Global erişimiyle kapsamlı çözümler sunan ONFAB, ISO tarafından akredite edilmiş standartlara göre çalışır, güvenilir satış sonrası destek ve yenileme sağlarken, müşteri ihtiyaçları paralelinde uyarlanan özel tasarımlar sunar.

Tüm ekipman grupları veya üretim hatlarına uygun olarak tasarlanan esnek izolatör sistemleri, proses boyunca toksisite seviyesini kontrol altında tutarak, güvenilir, efektif ve düşük maliyetli çözümler sunar.

ONFAB Çözümleri

ONFAB ÇÖZÜMLERİ

ESNEK PROSES İZOLATÖRLERİ

ESNEK PROSES İZOLATÖRLERİ

ESNEK PROSES İZOLATÖRLERİ

ODA İÇİ İZOLATÖR
UYGULAMALARI

ESNEK BAĞIMSIZ/TARTIM İZOLATÖRLERİ

NİTROJEN
İZOLATÖR

POP-UP İZOLATÖRLER

ÜRÜN TRANSFER POŞETİ

FAN SET

BASINÇ ALARMI

VENTURI HAVA EGZOZU

KORUYUCU ELBİSE

Tavsiye ürün grubu

Tavsiye ürün grubu