CSV Life Science, ilaç sektörüne anahtar teslim fabrikalar hazırlayan, regülasyonların güncel versiyonlarını takip ederek projelerine adapte eden, hızlı geri bildirim ve güçlü know-how ile projeleri büyük bir artı değer katarak tamamlayan, kurulum danışmanlığı, konsept, temel tasarım ve detaylı mühendislik, HVAC sistemleri, temiz oda kurumları, proses hatları ve validasyonlara kadar tüm aşamalarda faaliyet gösteren, güçlü bir mühendislik ve uygulama firmasıdır.

CSV Life Science, en efektif, maliyet kontrollü ve uzun vadede sürdürülebilirlik prensipleri ile upgrade edilebilecek fabrika kurulumu felsefesi ile çalışmalarını yapıyor.

Üretim sahası ile beraber fabrikanın tüm alanlarının gerek sektörün gerekse müşterinin ihtiyacını karşılayacak maksimum fayda stratejisi ile oluşturulması, projelendirmesi, kurulumun aynı prensiplerle devamlılığı, hem yakın hem orta vadede yatırım maliyetlerini geri kazanma ve sürekli destek CSV Life Science‘ın temel prensiplerindendir.

CVS Life Science Çözümleri

Grup ayrıca, ara hammadde (Fine Chemicals Intermediate) ve etken madde (API) tedarikinde yüksek yetkinliğe sahip, en son GxP yönetmeliklerine tam olarak uyan eksiksiz bir ürün yelpazesi sağlayabilen dedike bir bölüme sahiptir.

CSV Life Science EKİPMAN GRUBU

Tavsiye ürün grubu

Tavsiye ürün grubu